Breitling acil replika saatin fotoğraf yorumu

replika Breitling

güç rezervi hakkında, bu 35 ila 40 saat kadar sürer. Ben bu konuda endişesi olmadan en fazla iki gün giyebilir. Acil replika Breitling tarafından tasarlanan en popüler hatlarından biridir ve bir teknik, işlevsel ve sofistike başyapıtı temsil etmektedir. onun zarif ve ergonomik paslanmaz çelik kasa, modern ve şık saat için arayanlar maceracı erkekler için mükemmel bir seçimdir.
breitling acil
Bu saat pilotlar sürekli özveri sonucudur. Sonuçta, bu markanın temelinde duruyor budur. Bir zaman tutma enstrüman, aynı zamanda bir hayat kurtarıcı alet değil, sadece bu. Adından ne demek için idealdir. Eğer acil durumlarda sadece neye ihtiyacınız var. mükemmel sağ tarafta konumlandırılmış üç düğme ile hazırlanmış ve zenginleştirilmiştir.
İlk acil 1995 yılında başlatılan ve daha yeni bir sürümü, acil ii iyi Breitling replika acil replika katı ve seyir güvenilir olmalıdır 2003 yılında piyasaya sürüldü. Breitling acil kayıp pilotlar ya da maceraperestler için bir yedekleme vericisi vardır. Breitling sadece bir lüks swiss kronometre üreticisi değil, ama aynı zamanda profesyonel bir amacı askeri personel için tedarikçi saat olduğunu. çalıştığını kim olduğunu merak ediyorsanız, bu oldukça basit. bu bölüm kronometre, bölüm radyo vericisi var. hakiki model yerleşik mikro verici ile donatılmış ilk kol saati oldu. o 121.5MHz bir acil sinyal yayını kapasitesine sahiptir. çerçevesindeki bulmak gerekir rakamları da eksik. Sonuçta, bu replika uzaktan fark ucuz bir görünüme sahiptir.
tasarım açısından, acil bir büyük saat. Eğer Breitling acil replika satın ilgileniyorsanız, bu koleksiyonunda büyük izlemek olabilir, bir 51mm genişliğe sahiptir, bu yüzden. dijital sinyal gibi işaret tescil edildiği ülkenin kodu ve seri numarası gibi temel ayrıntıları sağlar. nedeniyle titanyum kasa ve bilezik, oldukça hafif bir saat. çünkü saten fırçalanmış metal bir engebeli bir görünüme sahip. iki ayrı frekanslarda koordinatları iletmek için yeteneğine sahiptir.
onun kadranda size 3,6 ve 9 büyük boyutlarda diğer rakamları var olduğunu fark edebilirsiniz. aynı zamanda pil ömrünü gösteren bir led pencere bulunmaktadır. Bu saat bir COSCO sertifikalı superquartz kronometre hareketleri tarafından desteklenmektedir.
Bir Breitling acil yinelemedeki ne aradığınızı
Orijinal kronometre fiyatları değişebilir. Eğer $ 18,745 kadar 18,825 $ dan miktarlar için satın alabilirsiniz. Eğer bu tür para yoksa, sahte Breitling saat harika bir alternatif olabilir. Bildiğiniz gibi ben kuvars hareketi daha pratik olduğunu düşünüyorum ve muhtemelen bu yapımcıları bu izlemek için aklındaki tam olarak ne. i replika Breitling acil yineleme kendi yok, ama satmak bazı siteleri bulmak için çalıştılar. İlk google arama sonra, ben bir kaç kopya web bulundu. Ben doğru ben herhangi bir iyi Breitling acil yineleme bulamadık baştan söyleyebilirim. bu yüzden, bu kullanıcının güvenliğini sağlar. satan tüm web siteleri bana gölgeli biraz görünüyor olanlardır. Örneğin, en watchesforever (watchjust) web sitesini ele alalım.
Eğer benim geçmiş günlüğü gönderileri okursanız, zaten bu adamlar hakkında biraz biliyorum. Bu web sitesi var artı bir saat modelleri ve markaların geniş seçimidir. Ben daha önce söylediğim gibi, ben bunu güvenilir bir web sitesi bulmuyorum. onların sahte Breitling saat (ve sadece) ucuz bir görünüm var. Ben küçük fiyatlarla tarafından sokulmuş ve sadece bazı ucuz görünümlü saat aldım alıcılar birçok yorum aldık. onu şarj zamanı geldiğinde, o yanıp söner. genel görünüm high-end spor saatin olduğunu.
Neyse, bir acil replika bakmak için ne geri gidiyor. otantik biriyle bu replika karşılaştırarak, sen kuvars ekranın parlaklığı aslında düşük olduğunu görebilirsiniz. bunun yanı sıra, acil işaret bu kronometre tamamen eksik olduğunu.
benim inceleme okuduktan sonra Breitling acil replika saatinin bu temel estetik özelliklerinden daha fazla farkında olmasını umuyorum. sadece gerçek seyretmek ile bir kopyasını karşılaştırırken Yukarıdaki tüm ipuçlarını göz önünde ve ben size izlemek koleksiyonu için mükemmel bir katkı olduğu ortaya dönecek kaliteli acil yineleme, bir tespit mümkün olacak eminim.