En karmaşık replika Rolex derinlemesine yorum şimdiye kadar

replika saat

ve daha fazlası – Rolex aslında nihai beyler, bir iş erkek gerçek ihtiyaçları için yapılan izle tanıttı. gök sakini bir spor saati nedir? gerçekten ve ne uygun bir elbise saat. (Örneğin Datejust ve gün tarih gibi) istiridye koleksiyonundan saat gibi bazı, o mükemmel bir günlük bir arkadaştır yapma, in arasındaki iki dünyanın, rahat bir saat.
Piyasaya sürüldüğünde önce, insanlar bir gmt-plus, daha fonksiyonları ile yeni bir gezgin seyretmek, daha hassas gelmek Rolex bekleniyor. Dünya zamanlayıcı belki yeni bir tür. böylece, şu anda gök sakini için .due … insanların beklenen değildi tam olarak ne açıldı olduğunu Rolex gök sakini farklı olduğunu – bu gerçekten bir Rolex gibi görünüyor çünkü esas teknik ve çok değil görsel, – biz ‘ derinlemesine bir inceleme yapmak için planlama yeniden; Bu saatte anlatmaya çok şey var. yine geri adım atalım.
yine de, baskı bağlıdır. bilezik sportif beyaz altın / siyah kadran (. ref 326939) ve deri üzerinde dressier everose altın / çikolata kahverengi kadranı edition (. ref 328135): Biz değil bir gözden, ancak iki çok farklı sürümleri olacak bu yüzden.
kısa bir süre gök sakini yararlı bir ikinci saat dilimi ve takvim fonksiyonları gibi özellikler (tarih ve ay), hem de her duruma adapte olmak olarak bir saat nihai gezgin / iş saatinin, bir Rolex ‘vizyonu, konuşma – bir takım elbise ile ya da daha rahat kıyafetleri ile takılabilir bir saat anlamına gelir. Bu saat, özellikle pilotlar için tasarlanmış (bu görev gmt master için belirlenmiş) ama onların işi ya da düzenli olarak sinek insanlar için esas onların zevk için değildi.
Rolex Gök adamı da karmaşık bir replika saat Rolex ‘vizyonu olduğunu … ve aslında çok karmaşık bir saat. yine de, Rolex her zaman işlevsellik ve üzerinde karmaşıklığı karmaşıklığı ürünlerini vurgulamaktadır. elbise saat muhafazakar dünyasında, özgünlük kıt olduğu görülmektedir. muhtemelen ettik bir sorun zaten kendini gördü: En elbise saat tüm tasarım ve ekranda çok benzer. Bu aslında, gök sakini oldukça basit görünüyor, neden teknik olarak gelişmiş olsa bile nedenidir. ve sefer, Rolex her şeyi doğru var gibi görünüyor: güzel tasarım, zarif bir his, karmaşık (ama çok karmaşık değil) hareketleri, süper yürütme ve haklı fiyatı …
Bir Rolex ana tarifi burada ama (klasik zarafeti denir) bir madde eklendi. “Gökyüzü” istiridye koleksiyonundan en saat gibi, bir araç belli koşullarda size yardımcı olmak için, hayatınızı kolaylaştırmak için yapılmış olduğunu. Denizaltı veya deniz canlısının çeşitli zaman dilimleri kapısı ve bir yat-usta ii denizci doğru anda kendi yarışlara başlamak yardımcı olurken bir gmt-master pilotları yardımcı olur, dalgıçlar kendi spor uygulama yardımcı olur. gök sakini yolcular için mükemmel bir yol arkadaşı olacak.
bir kez daha, mühendislik etkileyici bir parçası Rolex tarafından oluşturulan; ayarlama bakımından ve yeni standartlar belirliyor bu bariz basitlik yanı sıra, saatin bu tür ihtiyacı olan insanlar tarafından gerekli tüm özelliklere sahiptir son derece basit görünen bir saat, son derece karmaşıktır. Rolex replika saat göstermek için burada değil.
Bir katı altın saat oldukça karmaşık ve iyi bitmiş kadranı ile ve bir zaman sadece daha görüntüleyen hareketiyle, olduğunu unutmayın – high-end elbise izle kategorisinde yarışmaya genellikle yaklaşık 20.000 avro, bir gün tarih başlar deniz canlısının (basit 3 el baskısı) 13.250 Euro fiyatlı ise deri üzerinde everose altın 36mm, 20.500 Euro fiyatlı. o Rolex Bu deniz-sakini ile büyülü formülü bulduğunu görünüyor.

Posted by / Mayıs 31, 2016
Posted in
rolex