replika Breitling avenger Seawolf gözden

replika saat

Bazı büyük haberler için hazır mısın? Ben bir fotoğraf çekimi için atılacak, tabii ki, sadece giyilmek üzere bekleyen yepyeni replika saat, Breitling bir çift üzerinde ellerimi var ve çünkü iyi, siz daha iyi. bugün i … bunlardan biri, taze ve gevrek Breitling öcü SeaWolf gözden bunun için beklemek için gidiyorum. Ben şimdi burada o oldukça uzun bir süre için çıkıp bu bebeklerin iyi bir sürümü için bekliyordum.
Breitling avenger seawolf bir 45.4 mm kasa çapı ile kullanılabilen bir çok pratik ve şık bir zaman tutmak cihazı olarak inşa edilmiş, bir kaymaz tutuş ile 300 metre dayanıklı ve mühürlü su eşleşen detayları ile taç vidalayın. Eğer satın almak ya da olmamalı bu kopyası ne kadar iyi olduğunu söylemek ve edecektir. Bu tasarım sayesinde süper Luminova ile gelişmiş havacılık tarzı Saat işaretleri, üç küçük sayaçlar, entegre binici sekmeleri ile saten fırçalanmış çerçeve ve büyük eller için özel bir görünüme sahiptir. sadece bir iyi yapılmış replika doğru bu karmaşık Saat işaretleri düzeni taklit edebilir.
Eğer avenger Seawolf bir kopyasını satın düşünüyor olsaydı o zaman otantik saatin tasarımı hakkında bilmeniz gereken birkaç şey vardır. avenger seawolf şaşırtıcı olağanüstü performansları ile olağanüstü bir görünüm dengeleyen bir profesyonel dalış modelidir. bunlar aslında bir otantik görünümlü replika ve kötü bir satın alma arasındaki fark yaratabilir. sahte saatin görünüyor değerlendirilmesi söz konusu olduğunda güvenebileceğiniz sadece bir şey yineleme ile otantik bir tasarım karşılaştırıyor. Breitling replika avenger Seawolf tek yönlü cırcır çerçeve tam dönme başına 120 toplam tıklama yapar ve bir fırça yüzeye sahiptir.
Her zaman saatin kadranı ile başlar. avenger seawolf replika bu bölümü en önemli biridir ve gerçek biri mümkün olduğunca benzer olması gerektiği gibi, yakından bakmak. örneğin, sadece basamak 1, 2, 4, 5, 7 ve 11, tamamen gösterildi. Tabii, tüm sahte saat tüccarlar kendi ürünlerini tam% 100 olduğunu iddia, ancak neredeyse her zaman bu sadece bir abartı olduğunu. 6, 9 ve 12 rakamları 3, tarih penceresi ve bu alt çevirir biri tarafından karşılanmaktadır, çünkü basamak 8 ve 10 yarısı eksik ise üç küçük sayaçlar ile değiştirilir.
Başka bir önemli yönü, küçük çevirir indeksler olduğunu. 12:00 bir 5 içermelidir ise 06:00 sayacı, 09:00 sayacı 10, 20, 30, 40, 50 ve 60 göstermelidir 2, 4, 6, 8, 10 ve 12, göstermelidir , 10, 15, 20, 25 ve 30. minik emniyet vidaları davaya çerçeveyi takmak ve bu çerçevedeki her numaraya denk yerleştirilir. bir alt kalite replika farklı işaretleri bulmak için şaşırmayın. sadece en iyi sahte bu çok önemli detay saygı.
Ayrıca, sen Breitling avenger seawolf modelinin ayırt edici kalın gümüş ellerini fark etmiş olabilirsiniz. Bu özel kırmızı ucu merkezinde ışıldayan beyaz nokta ile bir kare ortası da. Bu modelin başka ayırt edici bir parçası kaymaz tutuş eşleşen detayları ile taç aşağı vida olduğunu. Grubun bağlantılar fırça ve bilezik özel ve şık bir görünüm kılan açılıdır. bilezik herhangi bir farklı görünümlü Çeşidi sakının. Bu paslanmaz çelik sızdırmazlık parçası olan kaba ve modern bir görünüme vurgulayan kare yükseltilmiş bir yüzeye sahiptir. En kötü sahte saat bu küçük, ama çok önemli bir estetik bezeme yoksundur.
Orijinal Breitling replika saat avenger seawolf bir çok kaliteli ve sağlam paslanmaz çelikten yapılmış olduğunu lütfen unutmayın. Orijinal avenger seawolf Prodiver 2 bilezik ile birlikte geliyor. Bu bir dağıtım toka ile donatılmış ağır ve sağlam paslanmaz çelik bilezik olduğunu. o saatin ağır ve daha güçlü hissettiriyor ve herhangi bir iyi replika izlemek çok aynı şekilde hissetmeniz gerekir. Sahte kronometre tam katı paslanmaz çelikten imal eğer o otantik hissedecek ve bu kesinlikle iyi bir ömre sahip olacaktır.
değil bir çok diğer lüks saat karşılaştırıldığında, ama yine de cebinizde oldukça güzel bir delik yanacak. Ben birini, belki iki saat var planlıyorsanız o kadar ödemek için tamam sanırım, ama saat bağımlısı, benim gibi iseniz bu bir gitmek için yol gibi, ben kopya Breitling düşünüyorum izler. söyleniyor, internette en iyi replika yorum blogda diğer yazı kontrol etmeyi unutmayın.